środa, 17 października 2012

Poczuj smak polskiego lata

Słodki aromat malin kojarzy się z aktywnymi latami dzieciństwa. Połączenie malin i jabłek sprawia, że nie tylko koneserzy klasycznych, polskich smaków będą uraczeni tym naturalnym sokiem prosto z sadu.

Połączenie malin z jabłkami z polskich sadów zaowocowało niezwykłym, pełnym smaku naturalnym sokiem z jabłek i malin. Swoją rajską słodycz i niezwykły aromat czerpie on z natury. Taka kompozycja owoców jest gwarancją niezapomnianego smaku, a jednocześnie jest sposobem na urozmaicenie codziennej diety.


Poręczna butelka soku Ogrodów Natury jest idealnym rozwiązaniem zarówno na wędrówkę po górskich szlakach, jak i krótki spacer. Nawet jeśli pogoda straszy za oknem lub zwyczajnie dopadnie nas przysłowiowy leń – ten sok może zabrać nas w podróż- ekspedycję po wspomnieniach z dzieciństwa . Jest to produkt, który smakuje osobom dorosłym, ale także przypadnie do gustu naszym najmłodszym.

Naturalny sok z jabłek i malin jest wspaniałym pomysłem przede wszystkim latem, ponieważ przynosi orzeźwienie w gorące dni. Jest to produkt bez dodatków. Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Soki Ogrodów Natury najlepiej jest schłodzić przed spożyciem. Wówczas aromat i smak owoców jest jeszcze bardziej interesujący.

100 ml soku zawiera:
Białko - 0,2 g;
Węglowodany - 10,9 g;
Tłuszcz - 0,1 g;
Błonnik - 0,2 g;
Sód - 0,002 g.

Pojemność: 225 ml
Cena: ok. 2,70 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz